Náš tým

Vedoucí Zastupitelstva - Jana Třetinová a Leona Mikušová

Vyučující na ZŠ T. G. Masaryka Milovice

Valerie Budská

Zastupitel 9.A -Ahoj. Jsem zastupitel třídy 9. A. Mým koníčkem je hudba. Hraji na zobcovou flétnu a saxofon, ale ráda mám také sport. Mé oblíbené jídlo je pizza. Do DZ mě zvolila moje třída, která do mě vložila důvěru.

Robin Hodek

Zastupitel 9.A - Jmenuji se Robin a chodím do 9.A Zajímám se o sport, hlavně o pozemní hokej. Hraju za Sokol Kbely. Nejraději mám špagety a lazaně.V dětském zastupitelstvu jsem proto, abych udělal naší školu ještě lepší než je teď.

Anastázie Fiedlerová

Zastupitel 9.B Ahoj! Jsem zastupitel již třetím rokem. Moje koníčky jsou zpěv a kreslení. Ráda se zůčastňuji dobrovolných akcí a pomáham okolo. Mojí funkcí je správa webových stránek zastupitelstva.

Kristýna Říhová

Zastupitel 9.B - Jmenuji se Kristýna a jsem jeden ze zastupitelů 9. B. Mám ráda kreslení a sledování seriálů a filmů. Nejradši mám doktora Who a The hunger games. Chtěla bych se naučit japonsky. Na škole bych chtěla pomoc s růstem naší komunity.  Jsem správce facebookové skupiny.

Nikola Ležalová

Zastupitel 9.B - Jmenuji se Nikola Ležalová. Jsem zastupitel za 9. B. Baví mě hrát fotbal,mám ráda pizzu. Mám funkci mluvčího a správce facebookové skupiny.

Lukáš Procházka

Zastupitel 9.C - Jmenuji se Lukáš Procházka a jsem zastupitel za 9. C. V zastupitelstvu zastávám funkci textaře, tzn. připravuji prohlášení DZ. Je mi 14 let. Rád cestuji, píšu články do školního časopisu a chodím ven. Ve škole mě baví dějepis, zeměpis, ruština a čeština. V cizině se mi líbilo...

Matěj Piller

Zastupitel 9.C - Ahoj, jsem Matěj Piller. Zajímám se o historii, přírodopis a světové dění. Čtu knížky a věnuji se požárnímu sportu. Zastupitem jsem proto, abych něco změnil na naší škole.  

Tereza Bendová

Zastupitel 8.A - Jsem zastupitel 7.B. Mezi mé koníčky patří tanec a ježdění na kolečkových bruslích. V dětském zastupitelstvu jsem proto abych pomohla naší škole organizovat různé akce a vyhrát peníze na různé opravy a nové věci k nám do školy. .

Lucie Sobíšková

zastupitel 6. B - Jmenuju se Lucka Sobíšková a chodím do 6. B. V DZ upravuji nástěnku. Mám ráda filmy.
1 | 2 | 3 >>